Výzva pre vás

30. září 2013 v 18:02 | Iva*
Ľudkovia, nechcem to veľmi obkecávať, takže k veci.
Je neskutočne úžasné, keď viete, že niekomu sa vaše dielo páči, že si ho rád prečíta a ochotne prehliadne všetky chyby a nedostatky....
... Myslím, že nie som jediná kto sníva o tom, že by sa jeho dielo raz mohlo stať skutočnou hmatateľnou knihou. Na to však potrebujem nie len morálnu podporu vďaka vašim komentárom; predovšetkým ďakujem Erin a Daine ;)
.... ale aj úprimnú kritiku. Ide predovšetkým o to poukázať na nedostatky tohto diela, ktoré ja sama nemám veľkú šancu odhaliť. Môj úsudok je od toho vášho značne zahmlený a to čo mne pripadá strašné, vy môžete vnímať, že celkom ujde a naopak.

Vzhľadom na výsledky ankety, Akášu číta/čítalo viac ľudí než som si myslela - za to vám všetkým obrovská vďaka.

* Otázka bola veľmi jednoduchá: "Čítate Akášu?" *


Nie nebojte sa, len sa do mňa pustite. Zamerajte sa na čokoľvek, čo vám v jednotlivých kapitolách pilo nervy, prečo ste mali chuť zatvoriť túto stránku a už nikdy sa sem nepozrieť. Čo by ste na príbehu zmenili, čo vám vadí, čo je nudné?
Bude to pre mňa veľmi veľká pomoc, aby som vedela na čo presne sa mám pri prepisovaní diela zamerať (teraz nemyslím pravopisnú stránku, na tom sa už pracuje).

Všetkým, čo sa vyjadrili ďakujem za ochotu a čas - toho je v poslednej dobe akosi primálo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Erin Erin | Web | 12. října 2013 v 11:05 | Reagovat

Uh, vím, jak je důležité aby někdo řekl, co se mu nelíbí a co ano. Já jsem spíš takový nenáročný čtenář, ale když máš zájem o pár slov, proč ne. (Ne, že bys měla v textu nějak moc chyb. Naopak je u tebe dost těžké najít nějaké nesrovnalosti, proto si myslím, že můj komentář nebude tak dlouhý, jak bys nejspíš chtěla)
-Vím, že si k jedné kapitole psala, že už tě nebaví psát "o normálním životě", tak ses doslova po hlavě vrhla do akce. Už přesně nevím, kde to bylo, ale podle mě není nutné vždycky hned začít akci takovou rychlostí. Dát tomu chvíli čas není žádnou chybou. Ale když cítíš, že to tak má být, tak proč ne :)
-Hoh-Xil Shan. Možná to teď bude znít blbě a všechna vina padá na mou osobu, ale já jsem za celou dobu, co jsem četla tak nějak pozapomněla, kdo je to. A taky nikdy jsem moc nepochytila, jak celkově zapadá do příběhu. Prosím, nezlob se na mě. Je to přesně to, co jsem chtěla napsat. Já vím, že měl nějaké problémy (nebo spíš oni s ním) s elfi a i s Lýdií. Ale víc mi o něm v paměti prostě nezůstalo. Nevím proč, nejpravděpodobněji je to moje chyba, takže se tím nezatěžuj.
No a to je asi tak všechno, co bych měla. Že občas použiješ některé slovenské slovo, na který jenom valím oči a zapínám  google je moje chyba :-D Jasně, číst slovensky je fajn, ale někdy tam padne slovo a já se jenom sama sobě směju, jak si sice rozumíme, ale přesto jsou slova, o kterých ten druhý národ neví :-D
A taky bych chtěla říct... Mě se taky stává, že mi lidé často jenom kapitolu pochválí a víc nic. Mám ale i lidi, kteří mi narovinu řeknou, co je v kapitole štve a co by mi vymazali. Ta holka je jenom jedna (Slovenka, kvůli které jsem o letních prádzninách jela přes celou ČR a půlu Slovenska, abychom se konečně viděly na živo :D ). No, a ona na oplátku po mě chce to samé. Abych jí zkritizovala její díla. Jenomže já často nic nalézt nemůžu, protože mi to prostě přijde skvělý takový, jaký to je. Takže když ti někdo píše jenom samé chvály, není to žádná chyba. Třeba ten člověk jenom nemůže najít důvod, proč tě kritizovat :-)
Na závěr bych chtěla říct, že máš krásný lay! A jestli so ho dělala ty... wow! Psaní, kreslení, tvoření layů... Ještě mi řekni, že skládáš básně a půjdu se odstěhovat do Peru. Jsi všeovbecně nadaná, to je super. Rozhodně se neztratíš a máš co rozdávat lidem! :-)
Trochu se ten komentář protáhl, ale to nevadí. Řekla jsem vše, co jsem chtěla a jde se na kapitolu :3

2 Iva* Iva* | Web | 12. října 2013 v 13:10 | Reagovat

Tiež som si hovorila, že som Hoh-Xill Shana nejako nechtiac vynechala z deja....to, že naňho pomaly zabúdaš nie je tvoja chyba, vážne nie. Lenže keď sa po Hoh-Xill Shanovi objavili Tiene, všetko sa začalo točiť okolo nich, bolo to skrátka dôležitejšie ako Hoh-Xill Shan. Ale som rada, že si to spomenula, nebyť toho tak by som sa tým (hoci o tom viem) veľmi nezaoberala, ale budem to musieť trochu pozmeniť. ... len ešte neviem ako.Teraz to tak vôbec nevyzerá, ale Hoh-Xill Shan tam má dosť významnú úlohu....ale o tom potom ;-)
Vážne moc ďakujem za tvoj názor.

....Je fajn mať niekoho s kým si tak rozumieš, takú svoju "staršiu sestru", tuším si to už niekde spomýnala. V tomto je blog neskutočne úžasný, koľko ludí by sme potom nepoznali (hoci väčšinou nie osbne, ale keď si pomyslím, ako mi s každým tvojím komentom rastie nálada na neznesiteľne optimistickú :D ... ).

Bohužiaľ sa môj úbohý počítač nevie dohodnút so žiadnym tým programom v ktorom by som mohla vytvoriť nejaký lay, tak je tento zo zkusdess....
V Peru musí byť naozaj krásne, ale myslím, že moja básnická úroveň sa z veľmi mizernej nikdy nepohne :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama